JAPAN SENCHA Skatīt lielāku

JAPAN SENCHA

Jauns

Japan Sencha ir klasiska Japānas zaļā tēja no speciāli atlasītām tējas lapiņām. Šī ir vispopulārākā tēja Japānā. Tējas lapas tiek ievāktas maija sākumā un jūlijā. Lai iegūto Japan Sencha tēju, lapas tiek apstrādātas pēc īpašas tehnoloģijas, kas raksturīga tikai Japānai. Iztvaicētas tējas lapas rūpīgi savirpinās un iegūst garenu, plānu formu. Tautā šīs tējas lapiņas tiek dēvētas par “zirnekļu kājiņām”.

Tējai ir raksturīga bagātīga smaržas un garšas buķete: spilgti izteikts jūras zāles aromāts, maigas rūgtenuma notis, saldenuma nots. Dzēriens ir patīkami rūgts, nedaudz jūtama savelkoša garša, atsvaidzinošs.

Izcelsmes valsts: JAPĀNA

Vairāk informācijas

4,50 €

90,00 €
 /Kg
 -
0
%

Vairāk informācijas

Pagatavošanas veids: 

Ieteicams izmantot ūdeni (avota), kas ir bijis pilnībā uzvārījies un atdzesēts līdz 70C – 80C grādiem. Ūdens uzvārīšana ir svarīga, jo tas padara ūdens temperatūru stabilāku un palīdz radīt vairāk skābekli ūdenī, kas padarīs tējas garšu vēl “dzīvāku” un izteiktāku. Uz 50 ml ūdens tiek izmantots 1g tējas. Ieteicams pirms tējas ieberšanas traukā, sasildīt to. Tējai ir jāievelkas aptuveni 1 min. Šo tēju var apliet vairākas reizes.