Specialist SMILTSĒRKŠĶU eļļa 100ml Skatīt lielāku

Specialist SMILTSĒRKŠĶU eļļa 100ml

Jauns

Jau kopš seniem laikiem Smiltsērkšķis ir slavens ar savām unikālajām un brīnumainajām īpašībām. Smiltsērkšķa eļļa ir īpaši bagāta ar A vitamīnu, kas atbild par ādas mitrināšanu un elastību. E vitamīns paildzina ādas jaunību, C vitamīns palielina un saglabā tās elastību, arī B, K, P grupas vitamīniem ir liela nozīme, lai saglabātu skaistu un veselu sejas ādu.

Turklāt smiltsērkšķa eļļa satur tādas bioloģiski aktīvas vielas kā karotīni, karotinoīdi, tokoferoli, sterīns, taukskābes. Pateicoties visiem eļļas sastāvā esošajiem komponentiem tā ir lielisks palīgs sausas, novecojošas un problemātiskas ādas kopšanai. 

Sastāvdaļas: 100% auksti spiesta smiltsērkšķu eļļa. Nesatur konservantus un ģenētiski modificētus produktus.

Izcelsmes valsts: Krievija, Altaja. 

Vairāk informācijas

5,50 €

Vairāk informācijas

Lietošana:

Iekšķīgi: 1 tējk. 2 reizes dienā. 

Ārīgi: Sejai nav ieteicams lietot neatšķaidītu smiltsērkšķu eļļa. To var jaukt ar citām eļļām proporcijā aptuveni 1:4 Tīru smiltsērkšķu eļļu drīkst izmatot vienīgi ādas bojājumu un saslimšanu ārstēšanai, ieziežot ar to tikai bojātos ādas laukumus. 

Ar nelielu smiltsērkšķu eļļas daudzumu drīkst ieziest uz ķermeņa esošos vasarraibumus un pigmenta laukumus vai sausas un sasprēgājušas lūpas.

Sausas, novecojošas un problemātiskas sejas ādas ar pinnēm un pumpām kopšanai ieteicams pievienot sejas krēmam 2-3 pilienus smiltsērkšķu eļļas. Var nepiejaukt eļļu visam krēmam, bet pievienot 1 pilienu eļļas vienai krēma porcijai vai gelam acu kopšanai, kā arī uzziest pilīti tīras eļļas uz skropstām.
info www.herbals.lv