Meklēt

Informācija

REĢIONĀLĀ KAFIJA Šeit ir 8 preces.

Rādīt 1 - 8 of 8 vienības
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  Pateicoties Columbia Medellin Supremo kafijas biezam un bagātam aromātam, šī kafija ir populāra visā pasaulē. KAFIJAS PUPIŅAS: 100% arabika IZCELSMES VALSTS: Kolumbija AROMĀTS/GARŠA: Salds aromāts, kas vijas ar tikko grieztu ciedru, riekstiem un maigu kakao.  Piesātināta, bieza garša ar patīkamu saldu skābuma noti.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek...

  2,60 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  Viena no pasaules labākajām arabikas kafijām. KAFIJAS PUPIŅAS: 100% arabika IZCELSMES VALSTS: Indija AROMĀTS/GARŠA: Dominē svaigs, riekstu aromāts. Sabalansēta garša, stipra kafijas, nav skāba.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1,500 metrus virs jūras līmeņa. 

  2,30 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKAArabika IZCELSMES VALSTS: Kenija AROMĀTS/GARŠA: Viegls tumšo ogu aromāts. Šī kafija izceļas ar bagātīgu, maigu un nedaudz skābenu garšu.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1,700 – 1,800 metrus virs jūras līmeņa. Pilnībā mazgātas un žāvētas saulē.    

  5,50 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA IZCELSMES VALSTS: Nikaragva AROMĀTS/GARŠA: Viegls karameles, šokolādes un citrusa aromāts. Maiga šokolādes garša.  APSTRĀDES PROCESS:  Kafijas pupiņas tiek audzētas 1,100 – 1,600 metrus  virs jūras līmeņa, pilnībā mazgātas un žāvētas saulē. 

  2,60 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, viegli grauzdētas IZCELSMES VALSTS: Etiopija AROMĀTS/GARŠA: Izteikts ziedu un maigs citrusa aromāts, kas vijas ar medus notīm. Sabalansēts, samērā izteikts skābums. APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1600 - 1900 metrus virs jūras līmeņa. Mazgātas un žāvētas saulē.

  3,10 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  Ekskluzīvi rets izcilības sasniegums kafiju sortimentā. KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, viegli grauzdētas IZCELSMES VALSTS: Kenija AROMĀTS/GARŠA: Bagātīga un piesātināta garša, jaušamas maigas šokolādes notis.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 2100 metrus virs jūras līmeņa. Mazgātas. Žāvētas saulē.

  5,50 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, viegli grauzdētas IZCELSMES VALSTS: Brazīlija AROMĀTS/GARŠA: Kafija ir diezgan stipra, ar krēmīgu un maigu tekstūru. Tajā var sajust greipfrūtu, riekstu, valriekstu garšu un aromātu. Sabalansēts rūgtums, bet maz skābenuma. APSTRĀDES PROCESS: Lai no kafijas pupiņām izraidītu kofeīnu, zaļās kafijas pupiņas tiek uzbriedinātas...

  2,80 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, vidējs grauzdējums IZCELSMES VALSTS/REĢIONS: Dienvidamerika AROMĀTS/GARŠA: Maiga, patīkama, salkana piegarša.

  2,60 €
Rādīt 1 - 8 of 8 vienības