Meklēt

Informācija

REĢIONĀLĀ KAFIJA Šeit ir 12 preces.

Rādīt 1 - 12 of 12 vienības
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  Pateicoties Columbia Medellin Supremo kafijas biezam un bagātam aromātam, šī kafija ir populāra visā pasaulē. KAFIJAS PUPIŅAS: 100% arabika IZCELSMES VALSTS: Kolumbija AROMĀTS/GARŠA: Salds aromāts, kas vijas ar tikko grieztu ciedru, riekstiem un maigu kakao.  Piesātināta, bieza garša ar patīkamu saldu skābuma noti.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek...

  2,60 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  Viena no pasaules labākajām arabikas kafijām. KAFIJAS PUPIŅAS: 100% arabika IZCELSMES VALSTS: Indija AROMĀTS/GARŠA: Dominē svaigs, riekstu aromāts. Sabalansēta garša, stipra kafijas, nav skāba.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1,500 metrus virs jūras līmeņa. 

  2,30 €
 • Īss ieskats
  10,00 € 12,50 € -20%
  Izpārdošana!
  REĢIONĀLĀ KAFIJA

  Viena no retākajām un slavenākajām kafijas šķirnēm pasaulē. Šī kafija  neatstāj vienaldzīgu nevienu. Piemīt bagātīga garša, pilnīgs aromāts, ideāli sabalansēts stiprums un mērens skābums. Kafijas pupiņas tiek audzētas 3800-4500 pēdas virs jūras līmeņa. Visas kafijas pupiņas tiek rūpīgi pārstrādātas un pārlasītas, izvairoties no defektiem, kas lieki var...

  10,00 € 12,50 € -20%
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKAArabika IZCELSMES VALSTS: Kenija AROMĀTS/GARŠA: Viegls tumšo ogu aromāts. Šī kafija izceļas ar bagātīgu, maigu un nedaudz skābenu garšu.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1,700 – 1,800 metrus virs jūras līmeņa. Pilnībā mazgātas un žāvētas saulē.    

  5,50 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA IZCELSMES VALSTS: Nikaragva AROMĀTS/GARŠA: Viegls karameles, šokolādes un citrusa aromāts. Maiga šokolādes garša.  APSTRĀDES PROCESS:  Kafijas pupiņas tiek audzētas 1,100 – 1,600 metrus  virs jūras līmeņa, pilnībā mazgātas un žāvētas saulē. 

  2,60 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA IZCELSMES VALSTS: Brazīlija AROMĀTS/GARŠA:  Kafijai raksturīga patīkama riekstu un šokolādes garša, sabalansēts skābums.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1,200 metrus virs jūras līmeņa. 

  2,50 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA IZCELSMES VALSTS: Etiopija AROMĀTS/GARŠA:  Kafijai jūtams maigs ogu un šokolādes aromāts. Raksturīga mokas garša, kas vijas ar neuzkrītošām melleņu un kazeņu garšas notīm.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1510 – 2120  metrus virs jūras līmeņa un saulē žāvētas.

  3,30 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, viegli grauzdētas IZCELSMES VALSTS: Etiopija AROMĀTS/GARŠA: Izteikts ziedu un maigs citrusa aromāts, kas vijas ar medus notīm. Sabalansēts, samērā izteikts skābums. APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 1600 - 1900 metrus virs jūras līmeņa. Mazgātas un žāvētas saulē.

  3,10 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  Ekskluzīvi rets izcilības sasniegums kafiju sortimentā. KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, viegli grauzdētas IZCELSMES VALSTS: Kenija AROMĀTS/GARŠA: Bagātīga un piesātināta garša, jaušamas maigas šokolādes notis.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 2100 metrus virs jūras līmeņa. Mazgātas. Žāvētas saulē.

  5,50 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, viegli grauzdētas IZCELSMES VALSTS: Brazīlija AROMĀTS/GARŠA: Kafija ir diezgan stipra, ar krēmīgu un maigu tekstūru. Tajā var sajust greipfrūtu, riekstu, valriekstu garšu un aromātu. Sabalansēts rūgtums, bet maz skābenuma. APSTRĀDES PROCESS: Lai no kafijas pupiņām izraidītu kofeīnu, zaļās kafijas pupiņas tiek uzbriedinātas...

  2,80 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% ARABIKA, vidējs grauzdējums IZCELSMES VALSTS/REĢIONS: Dienvidamerika AROMĀTS/GARŠA: Maiga, patīkama, salkana piegarša.

  2,60 €
 • REĢIONĀLĀ KAFIJA

  KAFIJAS PUPIŅAS: 100% arabika IZCELSMES VALSTS: Kolumbija RAŽOTS: Spānijā AROMĀTS/GARŠA: Kafijai raksturīga piesātināta garša un bagātīgs aromāts. Stipra kafija. Nav skāba.  APSTRĀDES PROCESS: Kafijas pupiņas tiek audzētas 2, 000 metrus virs jūras līmeņa. Pilnībā mazgātas un žāvētas saulē. 

  4,90 €
Rādīt 1 - 12 of 12 vienības